Konsultāciju iespējas lauksaimniecībā

19 aprīlis, 2024
Apmaksātas konsultācijas lauksaimniecībā

“Mans Lauks” lietotāj, arī Tev ir iespēja pretendēt uz Eiropas Savienības apmaksātām individuālām konsultācijām, kas paredzētas lauksaimniekiem un mežsaimniekiem.  Šī pasākuma mērķis ir veicināt individuālu konsultāciju saņemšanu par meža apsaimniekošanu, klimata pārmaiņu ietekmi, par saimniecības, uzņēmuma vai ieguldījuma ekonomisko un ekoloģisko rādītāju uzlabošanu, kā arī nekaitīgumu klimatam un noturību pret klimata pārmaiņām. Atbalsta intensitāte ir 100%.

Pasākumā tiek atbalstīta individuālu konsultāciju sniegšana lauksaimniecības vai mežsaimniecības nozarē iesaistītajām juridiskām vai fiziskām personām, kā arī lauksaimniecības vai meža zemes īpašniekiem vai tiesiskiem valdītājiem. Uzzini vairāk šeit.

Atšķirībā no citiem pārvaldības rīkiem, ar “Mans Lauks”, Tu vari izmantot ne tikai pašu sistēmu, bet arī saņemt lauksaimniecības ekspertu konsultācijas savas saimniecības individuālajām vajadzībām. Mūsu speciālisti konsultē augkopībā, lopkopībā un citās jomās.

  • “Mans Lauks” Tu vari piešķirt piekļuvi konsultantam savas saimniecības datiem, lai saņemtu pēc iespējas efektīvākus un datos balstītus ekspertu padomus.
  • Pieejamība: Ja neatbilsti Eiropas Savienības apmaksāto konsultāciju saņemšanas kritērijiem, Tev joprojām ir iespēja saņemt maksas konsultācijas. Mūsu maksas konsultāciju cenas tiek noteiktas, ņemot vērā nozares iespējas un nodrošinot, ka Tu saņem vērtību nepārmaksājot.
  • Mūsu sistēma un konsultāciju iespējas darbojas roku rokā, lai sniegtu Tev iespēju pieņemt labākos lēmumus savas saimniecības labklājībai.

Reģistrējies “Mans Lauks” jau šodien!

 

 

Citi raksti

Saņem JAUNUMUS
e-pastā reizi mēnesī!

Tikai jēgpilna un vērtīga informācija
Sistēma izstrādāta Projekta “Lauku saimniecību pārvaldības elektroniskās sistēmas izveide“ (Nr. 18-00-A01612-000018) ietvaros, kas tika īstenots Latvijas Lauku attīstības programma 2014.-2020. gadam pasākuma 16. “Sadarbība“ 16.1 apakšpasākuma: “Atbalsts EIP lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējas darba grupu projekta īstenošanai“ ietvaros.
Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Adrese
Rīgas ielā 34, Ozolnieki,
Ozolnieku pagasts,
Jelgavas novads,
LV-3018, Latvija
Rekvizīti
Reģ. nr.: 40003347699
PVN reģ. nr.: LV40003347699
Banka: AS SEB banka
Konts: LV50UNLA0008000469016
© 2019 - 2024 Visas tiesības aizsargātas
SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs